Hakkımızda

1999 yılında mimarlık ve inşaat şirketi olarak kurulan Yeni Mimari, 2016 yılından itibaren odağına inşaat faaliyetlerini alarak inşaat, taahhüt, anahtar teslim projeler üreten bir inşaat şirketi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Bünyesinde bulundurduğu MKN Mimarlık sayesinde 1/500’den 1/1 detayına varıncaya kadar projeler üretip yerinde uygulamaktadır.

Mustafa Kaan Özdoğan

1986 yılında Rize’de doğdu. Lisans eğitimini 2010 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünde tamamladı.

Eğitim sürecinde ve sonrasında birçok projenin tasarım ve uygulama aşamalarında yer aldı. Ayrıca katıldığı ulusal mimarlık yarışmalarında birçok ödüle layık görüldü. 2014 yılından beri ortağı olduğu Yeni Mimari bünyesinde çalışmalarına devam ederken 2016 yılında MKN Mimarlık ismiyle kendi mimarlık ofisini kurdu, çalışmalarına halen burada devam etmektedir.

Üretken ve dinamik ekibiyle, alanında profesyonel işveren ve iş ortaklarıyla tasarım aşamasından uygulama aşamasına kadar disiplinli bir şekilde çalışır. Estetik ve işlevsel kaygılarla ekonomik, yenilikçi ve çevreye duyarlı bir yaklaşım sergiler. Bu sayede çevreden kopmayan aksine çevresine değer katan işler gerçekleştirir.

Web sitenizi WordPress.com ile oluşturun
Başla